Blockchain HaberleriHaberler

Binance.US, uyumluluk çabalarını artırmak için eski New York Fed şefini yönetim kurulu direktörlüğüne atadı

Güç durumdaki kripto platformu Binance.US, şunları söyledi: CryptoSlate uyumluluk çabalarını geliştirmek ve kullanıcıların hizmetlerine olan güvenini yeniden sağlamak için eski New York Federal Rezerv Bankası Uyum Şefi Martin C. Grant’i Yönetim Kuruluna atadı.

Kripto para alım satım platformu, 2023 yılında ABD yetkilileriyle rekor bir ceza anlaşmasına giren küresel Binance borsasıyla olan bağları nedeniyle kapsamlı düzenleyici incelemelerle karşı karşıya kaldı. Düzenleyici çalkantılar, firmanın kurucu ortağı ve eski CEO’su Changpeng Zhao’yu zor durumda bıraktı. , görevinden istifa etmek.

Binance US’in, platformunda kripto varlık güvenlik tokenlarını listeleyerek ve kayıtsız bir ulusal menkul kıymet borsası olarak faaliyet göstererek yerel yasaları ihlal ettiği iddiasıyla SEC ile de başı dertte.

CoinMarketCap’e göre, o zamandan bu yana borsa, kullanıcı tabanını büyütmek için mücadele etti ve Coinbase tarafından kaydedilen 3,4 milyar dolar değerindeki işlemle karşılaştırıldığında, geçtiğimiz gün yalnızca 22 milyon dolar değerinde işlem görüldü. veri.

Hibe randevusu Binance ABD’ye nasıl yardımcı olur?

Grant, kamu ve finans firmalarındaki geniş görev süresiyle geliştirilen sağlam bir yasal ve etik uyumluluk geçmişi getiriyor.

Halen JST Digital’de Düzenleme İşleri ve Dürüstlük Küresel Başkanı olarak görev yapmaktadır ve daha önce 2005 ile 2022 yılları arasında New York Fed’in Uyum ve Etik Direktörü olarak görev yapmıştır.

Grant’in deneyimi aynı zamanda New York Şehri Barosu uyum komitesi de dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli mali uyumluluk komitelerini de kapsamaktadır.

Binance ABD’nin geçici CEO’su Norman Reed şunları söyledi:

“Binance.ABD Yönetim Kuruluna Martin kalitesinde bir yöneticinin eklenmesi işimizin gücünü yansıtıyor ve en yüksek uyumluluk ve dürüstlük standartlarını korumaya olan bağlılığımızı gösteriyor.”

Binance.US, uyumluluk çabalarını artırmak için eski New York Fed şefini yönetim kurulu üyesi olarak atadı yazısı ilk olarak CryptoSlate’te ortaya çıktı.

Bu makale daha öncesinde CryptoSlate tarafından ele alınmıştır. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu