https://www.swiss-watches.xyz/

https://www.bestwatchreplicas.co/

montre replica
www.fakewatches.xyz
swissreplica.is
www.replica-watch.cc
Altcoin HaberleriHaberler

Bittrex Global, kapanışın küresel olarak uzaması nedeniyle Aralık ayında tüm ticareti durduracak

Bittrex Global, adresinde yayınlanan bir duyuruyla önümüzdeki haftalarda çoğu döviz operasyonunu ve alım satım faaliyetini sonlandıracağını duyurdu. 20 Kasım.

Şirket şunu yazdı:

“Bittrex Global’in faaliyetlerini durdurma kararı aldığını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Bu karar hafife alınmadı ve bunun değerli müşterilerimiz için yaratabileceği rahatsızlığın farkındayız.”

Şirket, 4 Aralık saat 18:00 UTC’den itibaren borsadaki tüm alım satım faaliyetlerinin devre dışı bırakılacağını ve müşteri ilişkilerinin sonlandırılacağını söyledi.

Bittrex, kullanıcıların varlıklarını ancak bu tarihten sonra çekebileceklerini söyledi. Kullanıcıların ABD doları cinsinden varlıklarını çekemeyeceklerini kaydeden kuruluş, para çekmek isteyen kullanıcıların 4 Aralık’tan önce bakiyelerini euro (EUR) veya kriptoya çevirmeleri gerektiğini söyledi.

Her ne kadar para çekme için bir son tarih olmasa da, tasfiye memurlarının böyle bir son tarih belirlemesi durumunda kullanıcıların parayı mümkün olan en kısa sürede çekmesi gerektiğini belirtti.

Bittrex, diğer operasyonları ve özellikleri de sonlandıracağını söyledi. Şirket, Global Tavsiye Programını ve promosyon programlarını derhal sonlandıracağını söyledi. Ayrıca kullanıcılara herhangi bir para yatırmamalarını söyledi ve yatırılan paraların kaybolabileceği konusunda uyardı.

Tam kapanma ABD’nin kapanmasıyla başladı

Bittrex, ülkedeki düzenleyici zorluklar nedeniyle Amerika’daki faaliyetlerini Nisan ayı civarında durdurma planlarını duyurdu. Ayrıca Mayıs ayında ABD’de iflas başvurusunda bulunmuştu. Şirket o dönemde küresel borsasını işletmeye devam edeceğini söylemişti.

Bittrex, bugün faaliyetlerini daha geniş anlamda durdurmasına neden olan sorunları belirlemedi. Ne olursa olsun, şirketin durumu son aylarda küresel kolunu etkileyebilecek şekilde gelişti. Ağustos ayında şirket, hem Bittrex Global hem de ABD’li mevkidaşı ile ilgili olarak menkul kıymet düzenleyicileriyle 24 milyon dolarlık bir anlaşmaya vardı.

Azalan ticaret hacimleri de şirketin faaliyetlerini durdurmayı seçmesinin bir nedeni olabilir. CoinGecko’nun güncel verileri, Bittrex Global’in 5,1 milyon dolarlık oldukça mütevazı bir günlük işlem hacmine sahip olduğunu gösteriyor. Buna karşılık, yaklaşık iki yıl önce, 30 Kasım 2021’de şirketin günlük işlem hacmi 141 milyon doların üzerindeydi.

Ek olarak, şirketin ABD’deki tasfiyesi iflas mahkemelerinde onaylandı Ekim ayının sonunda, muhtemelen firmadan son haftalarda küresel operasyonlarını ele almak üzere ayrılacak.

Bu makale daha öncesinde CryptoSlate tarafından ele alınmıştır. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu