Altcoin HaberleriHaberler

Espor lideri Team Liquid, stratejik blockchain oyunu beta testi için Illuvium’a katıldı

Ethereum (ETH) tabanlı merkezi olmayan bir oyun platformu olan Illuvium, oyununun erken erişim sürümünün beta testini yapmak için dünya çapında tanınan bir e-spor organizasyonu olan Team Liquid ile güçlerini birleştirdi. Illuvium: Arena1 Aralık’ta paylaşılan açıklamaya göre CryptoSlate.

İşbirliği, Team Liquid’in önde gelen oyuncuları aracılığıyla oynanışı sergileyerek blockchain oyunlarını daha geniş bir kitleye tanıtmayı amaçlıyor. Orta canavar, SnodyBooVe Broxah.

Geçtiğimiz yıllarda, birçok blockchain tabanlı oyun, algılanan düşük kalite nedeniyle ana akım başarıya ulaşamadı. CoinGecko araştırma Son beş yılda başlatılan her dört web3 oyunundan üçünün başarısız olduğunu ve raporlama döneminde 2000’den fazla oyunun başarısız olduğunu gösterdi.

Ancak Team Liquid’in Eş-CEO’su Victor Goossens, Team Liquid’e olan güvenini dile getirdi. Illuvium: Arenadetaylı tasarımı ve rekabetçi doğası. Oyunun, oyuncuların blockchain tabanlı oyunlara yönelik algısını değiştirmeye yardımcı olabileceğini ve aynı zamanda beceri ve stratejiye odaklandığını vurgulayabileceğini söyledi.

Illuvium’un oyun ekosistemi üç ana aşamadan oluşur: İllüvyon: Sıfır yakıt elde etmek ve ardından araştırma yapmak için Illuvium: Overworldve içinde oyuncu-oyuncu (PvP) maçlarıyla sonuçlanan Illuvium: Arena Edinilen varlıkların kullanılması.

Oyunun yüksek kaliteli grafikleri ve stratejik derinliği, onu aşağıdaki gibi popüler oyunlara karşı bir rakip olarak konumlandırıyor: Pokémon ve Teamfight Taktikleri. Ek olarak, oyuncular gerçek dünya para birimine dönüştürülebilen oyun içi varlıklar kazanarak oyunun çekiciliğini artırabilirler.

Kullanıcılar, oyun testinin ötesinde, nadir oyun içi kozmetiklerin kilidini açan özel Team Liquid dijital koleksiyon parçaları Illuvitars’ı 12 Aralık’tan itibaren edinebilecekler.

Illuvium’un CEO’su Kieran Warwick, blockchain oyunlarına ilişkin şüpheleri ortadan kaldırmak için olağanüstü oyun deneyimleri sunmanın önemini vurguladı. Team Liquid ile iş birliğini, NFT’li olanlar da dahil olmak üzere blockchain oyunlarının geleneksel oyunlarla karşılaştırılabilir sürükleyici deneyimler sunduğunu gösteren bir dönüm noktası olarak görüyor.

Mevcut ortaklığın ana odağı oyun testleri olsa da Illuvium, gelecekte düzenlenecek potansiyel turnuvaların ipuçlarını verdi. Illuvium: Arena Team Liquid ile işbirliklerinin bir parçası olarak.

Bu makale daha öncesinde CryptoSlate tarafından ele alınmıştır. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu