Analizler

Near Protokol (NEAR) Fiyatı Hızla Artıyor

Near Protokol (NEAR) fiyatı, Ekim ayında alçalan bir paralel kanaldan çıkışından bu yana hızlı bir şekilde arttı.

Artış, fiyatı 1,60 dolarlık direnç alanının üzerinde bugün 2,12 dolara kadar çıkardı. Fiyat yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşacak mı?

NEAR Kırılımın Ardından Artışı Hızlandırdı

NEAR fiyatı, yılın başından bu yana alçalan bir paralel kanal içerisinde düştü. Düşüş sırasında hem direnç hem de destek trend çizgileri birçok kez doğrulandı.

2 Ekim’de trend çizgisinin reddedilmesinin (kırmızı simge) ardından NEAR, 18 Ekim’de 0,98 dolarlık düşük bir seviyeye ulaştı.

Ancak fiyat daha sonra hızlı bir yükseliş hareketi başlattı. Şu ana kadar 32 günde %120 artış göstererek bugün 2,15 dolara ulaştı. Bu, Nisan ayından bu yana en yüksek fiyat.

Devamını oku: Kârınızı En Üst Düzeye Çıkaracak En İyi 9 Yapay Zeka Kripto Ticaret Botu

Yükseliş sırasında NEAR, 1,60 dolarlık yatay direnç alanından çıktı ve yükselişini daha da hızlandırdı.

Protokol Fiyatına Yakın
NEAR/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Piyasa yatırımcıları, aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağına karar vermek için RSI’yı momentum göstergesi olarak kullanır.

50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösterirken, 50’nin altındaki okumalar tam tersini gösteriyor.

Haftalık RSI 50’nin üzerinde ve her iki olumlu işareti de artırıyor. Ayrıca gösterge düşüş eğilimi trend çizgisinden (yeşil) çıktı.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

Trust Project yönergeleri doğrultusunda, bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru, tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir uzmana danışın.

Bu analiz daha öncesinde BeInCrypto tarafından ele alınmıştır. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu